Vip Kurye

İstanbul kurye ihtiyacının fazlası ile olduğu en önemli il konumundadır. Her sektörde ticaret yapan işletmeler veya şirketler için kurye çok önemli bir yer teşkil ettiği gibi VIP Kurye de bir o kadar ihtiyaçtır. Bazı şirketler muhakkak ki anlaşmalı olduğu ve sürekli hizmet alabileceği kargo şirketi vardır. Ancak İstanbul da iseniz ve sürekli gönderim yapıyorsanız özel hızlı teslimata ve acil durumlar için gönderi desteği alabileceğiniz Vip Kuryeye de ihtiyacınız olacaktır.

Vip Kurye Nedir?

Standart Kurye gönderimleri genelde maksimum 3 iş günü sürmektedir. Kurye firmasının özelliğine göre bu süre gün içi erken saatlerde olması durumunda bir sonki günün sabahı da yapılabilmektedir. Prestij Kurye de ise Vip Kurye özelliğinden faydalanan müşterilerimizin gönderilerinin teslimatı ise 45 ile 60 dakika arasında yapılmaktadır. Aciliyet gerektiren bir teslimatınız varsa hemen ekibimize ulaşıp İstanbul içi Acil teslimat isteyebilirsiniz. Özel Moto Kurye Ekiplerimizle İstanbul her ilçeden gönderinizi alıp gidecek adrese kısa sürede ulaştırıyoruz.

VIP Kurye Gönderim Özellikleri

İstanbul Moto Kurye ekiplerimiz hafta boyunca yüzlerce özel kurye gönderimi tüm mesai saatleri diliminde gerçekleştirmektedir. Çok acil gönderilerde ise yine mesai saatleri dışında da sizlere ekiplerimizce yardımcı olmaktayız. Bizlerde uzun yıllardır sürekli çalışan bir çok kurumsal firma bulunmaktadır. Kurumsal firmalar dışında Kobiler ve Bireysel olarak da hizmet verdiğimiz bir çok kişi veya işletme bulunmaktadır. Gönderilerde evrak, dosya, zarf olabildiği gibi eşya, ürün gönderimleri de yer alabilmektedir. Moto kurye ekibimizle ürün detayları ve hacimleri hakkında hemen iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan görüşebilirisiniz. Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz gerekli hizmet içi eğitimden geçen ve tam profesyonel personellerdir. Tüm gönderilerinizde gerekli titizlik ve özen gösterilmektedir. Garantili ve sorunsuz bir şekilide gönderiniz bir kaç dakika içerisinde adrese teslim edilmektedir.

İlgili aramalar : vip kurye nedir, vip kurye istanbul, vip kurye gönderim, vip kurye telefonu, vip kurye numarası, vip kurye iletişim, vip kurye adresleri, vip kurye teslimat