Ülkemizde ticaret ve alışverişin kalbi şehir olan İstanbul da kuryenin önemi oldukça fazladır. Moto Kurye hizmetlerine buna bağlı olarak son yıllarda fazlası ile gelişme göstermiş ve talebi de artmıştır. Artık bir çok ürün, eşya, evrak, hediye moto kurye ile daha hızlı, pratik ve dakikalar içerisinde adresine teslim edilebilmektedir. İstanbul Moto Kurye olarak bizlerde yapılanmamızı yıllar öncesinden tamamlamış firma olarak uzun süredir İstanbul içinde sizlere hizmet sağlamaktayız.

Nitelikli Moto Kurye Hizmetleri

İstanbulu en iyi bilen ve en çok tercih edilen moto kurye ekipleri sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. “]Hızlı, güvenilir bir teslimat için gönderilerinizi moto kurye ile gönderin. Prestij Kurye sizlere İstanbul için sorunsuz kısa sürede teslimat olanağı sunmaktadır. Bizleri tercih eden bünlerce mutlu müşterimizden biride sizler olabilirsiniz. Uzun yıllarda bu alanda hizmet veren Moto Kurye ekiplerimiz 7/24 hizmet imkanları ile  he zaman sizlerle!

Güvenilir ve Hızlı Moto Kurye

Prestij kurye kadrolarında uzun yıllardır hizmet veren moto kurye personelleri ile çalışmaktayız. İstanbula son derece hakim, tüm bölgelerde tecrübe sahibi personelimizle gönderilerinizi zamanı aksatmadan, doğru bir şekilde sahiplerine iletiyoruz. Bünyemizde hem Anadolu Yakası hemde Avrupa yakasına hizmet sağlayabilecek farklı motorlu kurye ekiplerimiz aktif olarak görev yapmaktadır. Bizleri tercih eden müşterilerimiz bilirlerki moto kurye olarak bugüne kadar bize ulaşıp hizmet almayı tercih eden hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve bundan sonraki süreçte de mağdur etmeyeceğiz. Daima müşterilerimize hızlı, tam zamanında ve güvenle hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Moto Kurye Teslimat Süreleri

Öncelikle tüm müşterilerimiz bilmelilerki yoğun İstanbul trafiğinde en hızlı teslimatı yapmak için gerekli altyapımızı oluşturmuş ve karşımıza çıkacak olumsuz herşeye hazırlıklı olarak gönderilerinizi adresinizden alıp teslimat yapılacak yere istediğiniz saatte yetiştirmekteyiz. İstanbul moto kurye ekibimiz vip, ekpress ve normal gönderim programlarından oluşmaktadır. Normal kurye gönderimi yapan müşterilerimizin kuryeleri gün içerisinde 180 dakika civarında teslim edilmektedir. Hızlı moto kurye seçimlerinizde ise 45 dakika minimum süresi 90 dakika maksimum süreleri bulunmaktadır. Yinede mesai saatleri göz önüne alınarak çok ufak sarkmalar olabilmektedir.

Moto Kurye Talep Oluşturma

Firmamız Prestij Kurye iletişim sayfasından bulunan numaralardan uzun uzadıya prosedüre takılmadan hemen ilgili personelimize telefonla ulşamanız durumunda adresinizden gerekli ürünü alıp istediğiniz yere ulaştırıyoruz. İstanbul moto kurye fiyatlarında 2017 yılında en ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamız aynı zamanda en hızlı şekilde teslimat gerçekleştiren ender firmalardan biridir. Tam profesyonel iş takip hizmeti bulunan firmamızda gönderileriniz alıcılar tarafından kimin tarafından alındığı sistemimize düşer ve tarafınıza bilgillendirilir. Bünyemizde çalışan tüm kurye personelimiz son derece eğitimli ve sürekli hizmet içi eğitime tabi tutulan personellerdir.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]