[rev_slider_vc alias=”anasayfa”]

Hakkımızda

  Prestij Kurye bütün İstanbul’a yayılmış profesyonel  motorsikletli kuryeleriyle siz değerli müşterilerimize verilen hizmetleri düzenleyen nitelikli bir dağıtım, pazarlama ve organizasyon şirketidir. Motorlu kurye ve arabalı kurye hizmetlerini vermek ve bu hizmetleri yüksek  standartlara taşımak amacıyla kurulmuştur.

   Firmamız  bir moto  kurye  hizmetinden   çok , sizin  çözüm   ortağınız  olmayı   hedeflemektedir.   Prestij moto kurye dağıtım sektöründe sitil oluşturup birçok konuda    sektördeki   yaygın   uygulamaların   öncüsü olmuştur. Anında  takip  ve   raporlama   sistemi   ile gönderilerin alandaki konumu ve  teslimat    sonuçları  hızlı  bir   şekilde   müşterilerimize    iletilmektedir.

   Prestij moto kurye sektörde yeni olmasına rağmen kendini sürekli geliştiren teknolojiyi yakından takip ederek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı prensip haline getirmiştir.En büyük amacımız müşterileriyle uzun soluklu çalışmayı ilke edinmemizdir.

Neler Yapıyoruz?

  • Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Acil Kurye Gönderi Hizmetleri
  • Nöbetci Kurye Hizmetleri
  • Hava Kargo Gönderi Hizmetleri
  • 7/24 Kurye Gönderim Hizmetleri
  • Kurye Kıralama Hizmetleri

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz; İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, kurye hizmeti sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına profesyonel ve hızlı cevap vermektir.
Vizyonumuz; Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmaktır.Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir