[rev_slider_vc alias=”kavacik”]

Prestij Kurye olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine moto kurye hizmeti verdiğimiz gibi Kavacık semt sakinlerine ve firmalarına da 7 gün 24 saat Kavacık Moto Kurye adı altında  hizmet vermekteyiz.

Kavacık Kurye, sektörümüzdeki yenilikleri en son teknoloji ile birleştirip,kendini sürekli güncelleyen Kavacık moto
kurye sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

Kavacık kurye tek bir telefonla sizlerin acil kurye ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermek için Kavacık civarında her an hazır kuryelermiz beklemektedir.

Kavacık Kurye sizlere moto kurye, expres kurye, arabalı kurye, gece kurye ve kiralık kurye hizmetleriyle 7/24 hizmet vermektedir. Kavacık Moto Kurye normal gönderileri 180 dk expres gönderileri ise 90dk teslim etmektedir.Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Kavacık Moto Kurye ile göndermek veya almak istediginiz tüm gönderiler güvencemiz altındadır.

Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve üstün kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımı yapmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla teslim ediyoruz.