[rev_slider_vc alias=”kadıkoy”]

Prestij Kurye olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine moto kurye hizmeti verdiğimiz gibi Kadıköy semt sakinlerine ve firmalarına da 7 gün 24 saat Kadıköy Moto Kurye adı altında hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un yaşam kalitesi en yüksek semtlerinin başında Kadıköy’ün geldiğini düşünürsek, Kadıköy sakinlerine verdiğimiz hizmetin de en üst düzeyde olması için, eğitimli ve uzman kadrosuyla Kadıköy’de motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla birleştirerek hızlı, güvenli, doğru taşımacılığın tek adresi olmuştur.

Moto Kurye personelimiz özenle seçilmiş, saygın iletişim yöntemleriyle işlerinde son derece profesyonel olup sizlere bir kurye firmasından çok, çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Kadıköy Moto Kurye normal gönderilerinizi mesafenin uzaklığına, hava ve yol durumuna göre 150 ile 180 dk arasında teslim etmektedir. Ekspres gönderilerinizde ise mesafenin uzaklığına, hava ve yol durumuna göre 60 ile 90 dk arasında teslim edilmektedir. Teslimattan sonra siz değerli müşterilerimize bilgisi verilir.

Kadıköy Kurye ile bütçenizi zorlamadan, en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. En büyük amacımız müşteri memnuniyeti ve yüksek standartlardaki hizmetin devamını sağlamaktır.

Hemen arayın, kaliteli ve ekonomik Kadıköy Kurye farkıyla siz de tanışın.