Kurye

Prestij Kurye, bütün İstanbul’a motorlu kurye hizmeti vermek için deneyimli personelden kurulmuş olup,bir kurye firmasından çok çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Prestij Kurye | Moto Kurye ile İhtiyacınız olan hızı siz seçin

Motorlu Kurye

Gönderilerinizin gün içerisinde teslim edilmesini istiyorsanız motorlu kurye kullanabilirsiniz

Acil Kurye

Aynı gün içerisinde belirli bir saatte evrakınızın teslim edilmesi gerekiyorsa acil kurye yöntemini kullanabilirsiniz.

7/24 Hizmet

Acil gönderileriniz en hızlı yöntemlerimizle 7 gün 24 saat adreslerinize ulaştırılır.

Prestij Kurye

İstanbul ilinde son 20 yıldır yaşanan trafik ve diğer olumsuz koşullar, aynı gün içinde hatta saatler içinde teslim edilmesi gereken gönderilerin yerine ulaştırılmasını engellemeye başladı. Firmamız bu nedenle moto kurye olarak bilinen hizmeti vermeye başlamıştır. Yani İstanbul moto kurye hizmetimizin amacı, ticari işletmeler başta olmak üzere tüm müşterilerimizin şehir içindeki teslimatlarını kısa sürede yapmak olarak gösterilebilir.

İstanbul kurye hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişi sayısının bir hayli fazla olduğu bir yer. Dolayısıyla kurye şirket tarafından verilen hizmetin öne çıkmasını sağlayacak özellikler, sürat, güvenlik, sorunsuz teslimat ve raporlama olarak gösterilebilir.  Telefon numaralarımızı kullanarak bize ulaştığınızda, size en yakın ve müsait durumda bulunan motorlu kurye arkadaşımız adresinize yönlendirilir. Bu arkadaşlarımız araçları yani motosikletleri sayesinde ve uygun bir eğitimden geçirilmiş olmaları sayesinde en kısa sürede size ulaşırlar. Gönderilerinizi teslim alırlar ve talimatlarınıza uygun olarak, gönderinin güvenliğinden ve gizliliğinden taviz vermeden, çoğu zaman birkaç saat içinde gideceği adrese ulaştırır ve teslim ederler. Yani gerçek anlamda acil kurye hizmeti almış olursunuz. Bu hizmeti alırken de yüksek maliyetlere katlanmanız gerekmez ve gönderilerinizin güvenli ve gizli bir şekilde teslim edildiklerinden emin olursunuz.

Motorlu kurye olarak çalışan arkadaşlarımız, trafikte en az vakit kaybına neden olan araçlara yani motosikletlere sahip olmalarının yanı sıra, şehirdeki gelişmeleri, belediye çalışmalarını, hava durumunu ve benzer etkenleri de yakından takip etmektedirler. Yani moto kurye seçeneğini değerlendirdiğinizde, gönderinizin en uygun şartlarda ve en kısa zamanda yerine ulaşmasını garantileyen profesyonellerden yardım almış olursunuz. Dolayıyla acil kurye isminin sadece bir isimden ibaret olmadığını, gerçekten de verdiğimiz hizmeti tam olarak ifade ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Tabi ekspres kurye seçeneğinden faydalanılması, gönderinin güvenliğinden ve gizliliğinden taviz verileceği anlamına da gelmez. Aksine hızlı kurye seçeneklerinden faydalanan ve gönderilerini bize emanet eden müşterilerimiz, evraklarının ya da paketlerinin maksimum güvenlikleri sağlanarak ve uygun gizlilik koşulları sağlanmak üzere teslim edileceğinden emin olabilirler. Bizim için önemli olan sadece verdiğimiz hizmetin adı ya da şekli değil, hizmetin kalitesinin üst seviyede olmasıdır.

Ekspres kurye hizmetlerimizin dışında, daha büyük ve daha ağır gönderileriniz olduğunda da hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Motosikletle taşımaya uygun olmayan ebattaki ve ağırlıktaki gönderilerinizi de araba ile sizden alıyor ve gidecekleri yere ulaştırarak teslim ediyoruz. Aslında bu hizmetimiz de hızlı kurye seçeneklerinden birisi olarak kabul edilebilir. Çünkü bu seçeneği değerlendirdiğinizde de gönderileriniz aynı gün içinde teslim ediyoruz.

Kısaca ifade etmek gerekirse, İstanbul kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyeceğiniz bir yer olarak gösterilebilir. Çünkü İstanbul moto kurye hizmeti başta olmak üzere verdiğimiz hizmetler, işlerinizin aksamasını engelleyen ve tüm gönderilerinizin en uygun şartlarda yerine ulaşmasını sağlayan hizmetlerdir. Dolayısıyla her türlü kurye hizmetine ihtiyacınız olduğunda, bizi aramalı ve uygun fiyatla sunulan profesyonel hizmetlerimizden faydalanmalısınız.